Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > 2009/2010 MODA - TREND & TAKI > İndirimler Kampanyalar

İndirimler Kampanyalar Markaların indirim ve kampanya haberleri

Bizpoint

İndirimler Kampanyalar

Seçenekler Stil
Alt 28 Haziran 2017, 10:40
AyseKrkmztrk AyseKrkmztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyseKrkmztrk is an unknown quantity at this point
Standart Bizpoint

Bizpointle tanışmam çok ilginç oldu. Reklamlarda görmeye alıştığımız ama gerçekte asla olmayan abartılı fayda bana gerçek hayatta oldu. Marmara üniversitesinde okudum, okul biteli 4,5 yıl oldu. En yakın arkadaşımla bu sürede arkadaşlığımız devam etti. Ama diğer arkadaşlarla kopukluklar oldu zar zor da olsa buluşma ayarladık. Yakın olduğum arkadaşımla buluşup mekana birlikte geçecektik. Her neyse yola çıktım Kabataş’da buluşacağız koştur koştur giderken çantamın fermuarı patladı. Arkadaşımı aradım hemen durumu anlattım bildiği bir yer var mı diye sordum. Benim olduğum yerde Zincirlikuyu’da çantacı bilmediğini söyledi sonra ‘’bizpoint’i indirsene’’ dedi, daha önce de bahsetmişti ama kulak asmamıştım. Uygulamayı indirdim, üye oldum benim konumuma en yakın ve en uygun ürünleri bana gösterdi kısa sürede işimi hallettim. Bu olaya inanamıyorum ama yaşadım ve gerçekten çok güzel bir uygulama yakın olduğun mesafede ki indirimlerden de haberdar ediyor. Ben artık alışverişlerimi bizpoint indirim bildirilerine göre ayarlıyorum.

Paylaş

Etiketler
bizpoint

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil