Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > 2009/2010 MODA - TREND & TAKI > Markalar & Mağazalar

Markalar & Mağazalar Ünlü markaların, mağazaların ürünlerini burada paylaşalım

Ayakkabı markaları arıyorum

Markalar & Mağazalar

Seçenekler Stil
Alt 26 Eylül 2017, 09:56
Bilge Yazmalı Bilge Yazmalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bilge Yazmalı is an unknown quantity at this point
Standart Ayakkabı markaları arıyorum

arkadaşlar selam, biliyorsunuz ki okullar da açıldı, artık resmi olarak sonbahar da geldi denebilir. bu durumda beni de kendime ve eşime ayakkabı alma telaşı sardı diyebilirim. bir süredir de internetten ayakkabı satan siteleri inceliyorum. aklıma gelen ve iyi olduğuna inandığım markaların mağazalarına da uğramaya çalışıyorum. ama tabiki de çalışan biri olarak internet bir çoğunuz gibi benim de en büyük kurtarıcım oldu diyebilirim. bir süredir hem indirimli sayfalara hem de yeni sezon sayfalarına bakınıyorum. kendime bildiğim klasik türk markaların yanısıra yabancı markalardan da bakınmaya başladım ve aslına bakarsanız hoşuma da giden modeller oldu diyebilirim. sizin ayakkabı satın aldığınız yabancı markalar nelerdir acaba? ben son zamanlarda farklı farklı markalara bakıyorum ki eskiden hiç böyle bir özelliğim yoktu ama nedense bazı markaların artık çok kendini tekrarladığını düşündüğüm için ben de başka seçeneklere yönelmeye başladım. mesela son birkaç gündür sürekli Hogan bayan ayakkabı modelleri sayfalarına bakıyorum. Sizlerden daha önce bu markadan ürün satın almış olan var mıdır acaba? sanırım ben de bu markadan birkaç ürün alacağım... çünkü modelleri çok hoşuma gitti. Evet kendim için sordum, şimdi eşim için bir şeyler sorayım... o aslında hep spor ayakkabı giymekten hoşlanıyor ama işe giderken bazen benim zorumla da olsa daha klasik tercihler yapıyor. çok resmi bi işi yok, ama bir ofiste çalıştığı için aslında biraz daha resmi giyinmesi gerektiğine inanıyorum. ama tabi yine de herkesin kendine ait bir tarzı var ve ne kadar hoşuna giden seçenekler üretmeye çalışsam da o da kendi rahatına ve de zevkine de uyan şeyler tercih etmek istiyoır. evet onun için de beğenmiş olduğum ayakkabı seçeneği Emroprio Armani erkek ayakkabı modelleri... özellikle de yeni sezon ayakkabıları oldukça cool... sizin de bir incelemeniz gerekiyor bence! Bu ayakkabılar spor şık oldukları içimn eşimin de beğeneceğini düşünüuyorum... hadi bakalım

Paylaş

Etiketler
ariyorum, ayakkabi, markalari

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil