Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Her işin Başı SAĞLIK > Sağlık Bölümleri > Jinekoloji - Kadın Doğum Uzmanlığı

Tüp bebek

Jinekoloji - Kadın Doğum Uzmanlığı

Seçenekler Stil
Alt 11 Ekim 2017, 09:50
Sema Altınışık Sema Altınışık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sema Altınışık is an unknown quantity at this point
sem20 Tüp bebek

Sevgili arkadaşlar; 40 yaş üstü olup tüp bebekte başarılı olanlar nerede yaptırdıklarını ankette veya yorum yazarak bizimle paylaşabilirler mi acaba? Çünkü; ileri yaş, FSH yüksekliği, Amh düşüklüğü gibi sorunları olan bizim gibi zor vakalar bir merkezin başarı ve tecrübesinin en iyi göstergesi bence. bizler zaten Allah'a sığınıp çok az olan şansımızı zorluyoruz. Ben pek çok merkezle ve doktorla görüştüm. hemen hemen hepsi şansı düşük olan hastayı almak istemiyor. özel muayenesine gittiğim ve her şeye rağmen denemek istiyorum dediğim çok ünlü bir doktor beni aylarca oyaladıktan sonra tedavime başlamadı.daha sonra kendisine telefonla bile ulaşamadım. gerçi onlara sorarsan bizim küçük ihtimaller için büyük umutlar ve paralar harcamamızı engellediklerini söyleyeceklerdir. ancak ben bu yaklaşımın daha çok ticari olduğuna inanıyorum. çünkü dikkat ederseniz merkezler başarılarını pozitif gebelik sayılarıyla gösteriyorlar. bir tanesi de çıkıp 40+ yaşta şu kadar kadını tedavi ettik veya şu kadar canlı doğan bebeğimiz var demez. tek amaçları pozitif gebelik sayısını yükseltmek. bu nedenle 40 yaş altı kadınlar hedef kitleleri. yani 40+ yaş kadını merkezleri için başarısızlık faktörü olarak gördükleri için bize tüp bebek tedavisini sanki lütfediyorlar. tedaviye hiç özenmiyorlar, sonuçla ilgili değerlendirme yapmıyorlar bile, ağızlarından tek cümle çıkıyor. "ama sen 40 yaş üstüsün" Bu nedenle 40+ olup da anne olmak istediğimiz için bize ucube muamelesi yapmayacak, müşteri ayağıma gelmiş bari parasını alayım kaygısında olmayan, gerçekten başarılı olmamızı destekleyecek merkez ve doktorları tespit edelim, buradan paylaşalım. Zamanımızı, paramızı ve umutlarımızı yanlış yerlerde harcamayalım, belki analık yolumuzda bir parça faydası olur diye bir anket başlattım. Çok değerli paylaşımlarınızı bekliyorum kader arkadaşlarım. Çok uzun oldu biliyorum affınıza sığınıyorum..
Alt 13 Ekim 2017, 13:18
Mirem Mirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirem is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar merhaba!
Biotexcom yani Ukrayna’daki tüp bebek merkezi hakkında anlatacağım. Kiev’de bulunuyor. Oraya yumurta donasyonu için geldim ve çok beğendim. Tüp bebek başarısız girişimlerim vardı. Hep üç aydan sonra kürtaj oldu. Yine de yapmaya başlıyordum. En sonunda doktor bana: ‘Yeter!’, diye dedi. Yumurta donasyonu yapmam gerek , dedi. Yumurta donasyonu önce Kıbrıs’ta yaptım. İki deneme başarısız oldu İlk kez yaşamış olan stresten kürtaj oldu. İkinci de niçin böyle bir olayın çıkabildiğini asla bilmem. Sonra da Ukrayna’daki Biotexcom adlı klinikte tedavi görmeye karar verdim çünkü fiyatlara göre çok pahalı değildir. Geldim. Havalimanında beni karşılattılar. Başka bir gün doktora gittim. Onunla konuştum. Sağlanan hizmetler hakkındaki sözleşmeyi imzaladım. Tercüman bana herşey anlattı. Transferimi bekliyorum şimdi.
Alt 16 Ekim 2017, 14:10

Question

Alıntı:
Mirem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar merhaba!
Biotexcom yani Ukrayna’daki tüp bebek merkezi hakkında anlatacağım. Kiev’de bulunuyor. Oraya yumurta donasyonu için geldim ve çok beğendim. Tüp bebek başarısız girişimlerim vardı. Hep üç aydan sonra kürtaj oldu. Yine de yapmaya başlıyordum. En sonunda doktor bana: ‘Yeter!’, diye dedi. Yumurta donasyonu yapmam gerek , dedi. Yumurta donasyonu önce Kıbrıs’ta yaptım. İki deneme başarısız oldu İlk kez yaşamış olan stresten kürtaj oldu. İkinci de niçin böyle bir olayın çıkabildiğini asla bilmem. Sonra da Ukrayna’daki Biotexcom adlı klinikte tedavi görmeye karar verdim çünkü fiyatlara göre çok pahalı değildir. Geldim. Havalimanında beni karşılattılar. Başka bir gün doktora gittim. Onunla konuştum. Sağlanan hizmetler hakkındaki sözleşmeyi imzaladım. Tercüman bana herşey anlattı. Transferimi bekliyorum şimdi.
Merhaba Mirem hanım bu kliniğin hakkında sizden daha detaylı bilgi almak isterdim lütfen bana yardımcı olurmsnz ? İletişime nasıl geçebilirim orada ki çalışan birilerle ? Bende 43 yaşındayım ve bu zamana kadar bir çocuğa sahip olmak için kısmetim olmamış maalesef o yüzden bende bağışlanan yumurta ile hamile kalmayı düşünüyorum inşallah iyi bir haber çıkar.Sizden bilgi beklemekteyim şimdiden çok tşkler.
Alt 17 Ekim 2017, 13:41

Alıntı:
Sema Altınışık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Mirem hanım bu kliniğin hakkında sizden daha detaylı bilgi almak isterdim lütfen bana yardımcı olurmsnz ? İletişime nasıl geçebilirim orada ki çalışan birilerle ? Bende 43 yaşındayım ve bu zamana kadar bir çocuğa sahip olmak için kısmetim olmamış maalesef o yüzden bende bağışlanan yumurta ile hamile kalmayı düşünüyorum inşallah iyi bir haber çıkar.Sizden bilgi beklemekteyim şimdiden çok tşkler.
Merhaba! Size e-posta vereceğim. Lütfen, email ile bana ulaşabilir misiniz tamam mı?
Alt 17 Ekim 2017, 13:41

Alıntı:
e-posta: sevdaxanim777@gmail.com
Alt 17 Ekim 2017, 14:00

Alıntı:
veya bu kliniğin sitesine girin ve burada onların e-postası var. Yönetici hemen size cevap verecek.
http://biotexcom.com.tr/services/
Alt 17 Ekim 2017, 15:36

Alıntı:
Peki bir telefon numarası olursa sevinirim açıkçası.Bu yöntemi kullanarak iletişime geçmeye alışkınım.Bide türkçeyi bilen var mı hafendi ? Nasıl anlaşabılırız çalışan personel ile?
Alt 19 Ekim 2017, 16:43

Alıntı:
Peki bir telefon numarası olursa sevinirim açıkçası.Bu yöntemi kullanarak iletişime geçmeye alışkınım.Bide türkçeyi bilen var mı hafendi ? Nasıl anlaşabılırız çalışan personel ile?
Evet. Türkçe konuşabilen insanlar var orada tabii ki. Sitedeki onların 2 telefon numarası var. Oraya arayın sorularınıza hemen cevap verecekler...
Alt Dün, 16:53

Teşekkürler Mirem hanım bilginiz için.Ulaşınca size de haber veririm.Allah'a emanet olun.

Paylaş

Etiketler
bebek, tup

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil