Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Her işin Başı SAĞLIK > Ağız - Diş Sağlığı & Bakımı

Ağız - Diş Sağlığı & Bakımı Agız, diş, diş eti hastalık & sorunlarını içeren bölüm...

kronik ağız kokusu için yardım lütfen

Ağız - Diş Sağlığı & Bakımı

Seçenekler Stil
Alt 03 Nisan 2014, 15:03
figenjanet figenjanet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

figenjanet is an unknown quantity at this point
Unhappy kronik ağız kokusu için yardım lütfen

merhaba kızlar, yeni üye oldum ve en azından buradan da bir fikir almak istiyorum. bende sanırım kronik ağız kokusu var, her seferinde erkek arkadaşım ağızımın koktuğunu ve bunun aslında sürekli olduğunu söylüyor. uzun zamandır beni üzmemek için söylemiyormuş. çok ısrar edince söyledi. aslında hergün iki kez fırçalıyorum ama yeterli olmuyor sanırım. birkaç çürüğüm vardı dolgu yaptırdım. yani çürüğüm de yok neden koku yaptığını ve nasıl geçiceğini bana söylerseniz, bu konuda deneyimlerinizi paylaşırsanız ya da bir şekilde kullandığınız ürünleri yazarsanız çok mutlu olurum. dişçiye gitmekten hiç hoşlanmıyorum, korkuyorum. lütfen tavsiyede bulunun ...
Alt 07 Ağustos 2014, 15:31
cihangirkedisi cihangirkedisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihangirkedisi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
figenjanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba kızlar, yeni üye oldum ve en azından buradan da bir fikir almak istiyorum. bende sanırım kronik ağız kokusu var, her seferinde erkek arkadaşım ağızımın koktuğunu ve bunun aslında sürekli olduğunu söylüyor. uzun zamandır beni üzmemek için söylemiyormuş. çok ısrar edince söyledi. aslında hergün iki kez fırçalıyorum ama yeterli olmuyor sanırım. birkaç çürüğüm vardı dolgu yaptırdım. yani çürüğüm de yok neden koku yaptığını ve nasıl geçiceğini bana söylerseniz, bu konuda deneyimlerinizi paylaşırsanız ya da bir şekilde kullandığınız ürünleri yazarsanız çok mutlu olurum. dişçiye gitmekten hiç hoşlanmıyorum, korkuyorum. lütfen tavsiyede bulunun ...
öncelikle midende bir sorun olup olmadığını inceletirsen iyi olur canım, gargara kullanabilirsin günde 2 defa.
Alt 30 Ağustos 2014, 20:06
eedtr eedtr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eedtr is an unknown quantity at this point

AĞIZ KOKUSU - Güzin KIRSAÇLIOĞLU | Ankara – Diş Hekimi

umarım reklama girmiyordur. Bu beniö diş hekimim ben de internetten araştırıp gittim. Uzun süreli diş eti tedavisi gördüm. Diş etlerimde tükrüğümün yapısından dolayı taş oluyormuş ve bu taşta iltehap yapıyormuş. O iltehapta ne kadar hijyen olursan ol koku yapıyor. Sana tavsiyem öncelikle bir diş hekimine görünmen. Eğer Ankara da yaşıyorsan sana kendi hekimimi tavsiye ettim. İhmal etmemen gerekiyor zamanla diş etlerin kötüleştikçe dişlerin tek tek sallanıp düşüyormuş öğle hastada gördüm lütfen ihmal etme..

Paylaş

Etiketler
agiz, icin, kokusu, kronik, lutfen, yardim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil