Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Çocuk Sağlığı & Gelişimi > Anne Bebek

Anne Bebek Anne adayları ve yeni annelerin bütün sorularının cevaplarını bulabileceği bölüm

Hamilelik ve doğum psikolojisi

Anne Bebek

Seçenekler Stil
Alt 24 Mart 2017, 15:08
SİMA PSK. SİMA PSK. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SİMA PSK. is an unknown quantity at this point
Standart Hamilelik ve doğum psikolojisi

Hamilelik bir kadın için en özel dönemlerden biridir. Bu dönemde hormonlarında etkisi ile pek çok duygu bir arada yaşanır. Korkular ve kaygılar su yüzüne çıkar.
Kadın daha hassas ve kırılgan bir ruh haline girer. Doğum yaklaştıkça da bu sefer doğuma dair çeşitli gel-gitler, korkular ve kaygılar yaşanabilir. Çevreden gelen olumsuz yorumlar ve hikayelerde bu durumu besler.
Bu başlık altında Hamilelik ve Doğum sürecinin psikolojik boyutu ile ilgili yaşadıklarınızı ve sorularınızı benle paylaşabilirsiniz. Hamile Psikoloğu ve Doğuma Hazırlık Eğitmeni olarak sorularınızı cevaplar, yorumlarımla destek olabilirim.

UZMAN PSİKOLOG SİBEL DENİZ TOLEDO
SİMA PSİKOLOJİK DANIŞAMANLIK
Alt 12 Ekim 2017, 16:14
Mirem Mirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirem is an unknown quantity at this point

Merhabalar herkese!
Gruplarda tüp bebek ilgili konuları okuduktan sonra Biotexcom adlı kliniği hakkında çok yorumu buldum. Bu kliniğin sitesine girdim. Çok video gördüm. Mesela donör veritabanı hakkında videolardır. Bence Biotexcom’da geniş bir donör veritabanı var. Bunun dışında Fransadan arkadaşım orada yumurta donasyonu tedavini yapar. Transferi bekler şimdi. O, iki girişim için yani Garanti başarı paketini seçti. Onun hizmetler hakkında bir sözleşmeyi imzaladıktan sonra da bu klinikte hep donör veritabanına girdiği bir izni aldığını bana anlatıyordu. Kızların hem de genç hem de güzel olduklarını söyledi. Kıbrıs’ta böyle bir şey yoktu. Bir donörü seçiyosunuz başkasını da veriyorlar!

Paylaş

Etiketler
doğum psikoloğu, doğum psikolojisi, doğuma hazırlık eğitmeni, hamilelik, psikolog

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil