Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Her işin Başı SAĞLIK > Sağlık

Mutluyuz !

Sağlık

Seçenekler Stil
Alt 13 Kasım 2017, 13:52
Sema Altınışık Sema Altınışık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sema Altınışık is an unknown quantity at this point
sem14 Mutluyuz !

Mutluyuz!
Selam kızlar .Forumları araştırırken BioTexCom’dan bahsedildiğini gördük ve yorumlara baktıktan sonra web sitelerini inceledik. Aklımıza yatınca da yetkililerle irtibata geçip kalan soruları sorduk. Sorularımıza aldığımız her yanıttan sonra biraz daha rahatladık. O web sitelerindeki “Tam kısırlık yoktur” sloganlarını sadece reklam zannedenler yanılıyor. Adamlar haklı ve bu haklılıklarının kanıtı şu an kucağımda taşıdığım oğlum. En gelişmiş teknikleri kullanıyorlar. Tek düşüncemiz dil sorunuydu ama oraya gidince bizi karşılayan kişinin Türkçe konuştuğunu görünce bunun da sorun olmadığını anladık. Türkiye’de doktorların bize verebildiği en iyi çözüm “evlat edinmek” olmuştu. BioTexCom ile tıbbın gücünün o kadardan fazlası olduğunu gördük. Taşıyıcı anneler çok iyi izleniyor ve güvenli olduklarına kanaatimiz tam. İşin yasal yönünü de çok rahat ve hiç sorunsuz hallettiler. Tek derdimiz ne oldu biliyor musunuz? Yemeklerine alışamadık. Belki oğlumuzla birlikte bir daha gelirsek turistik yerleri gezerken daha mutlu olduğumuz için yemek konusunu dert etmeyiz. BioTexCom’a mutlaka bir bakın. Mutlu olmak sizin de hakkınız.
Alt 14 Kasım 2017, 16:54
Mirem Mirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirem is an unknown quantity at this point
sem19

Alıntı:
Sema Altınışık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mutluyuz!
Selam kızlar .Forumları araştırırken BioTexCom’dan bahsedildiğini gördük ve yorumlara baktıktan sonra web sitelerini inceledik. Aklımıza yatınca da yetkililerle irtibata geçip kalan soruları sorduk. Sorularımıza aldığımız her yanıttan sonra biraz daha rahatladık. O web sitelerindeki “Tam kısırlık yoktur” sloganlarını sadece reklam zannedenler yanılıyor. Adamlar haklı ve bu haklılıklarının kanıtı şu an kucağımda taşıdığım oğlum. En gelişmiş teknikleri kullanıyorlar. Tek düşüncemiz dil sorunuydu ama oraya gidince bizi karşılayan kişinin Türkçe konuştuğunu görünce bunun da sorun olmadığını anladık. Türkiye’de doktorların bize verebildiği en iyi çözüm “evlat edinmek” olmuştu. BioTexCom ile tıbbın gücünün o kadardan fazlası olduğunu gördük. Taşıyıcı anneler çok iyi izleniyor ve güvenli olduklarına kanaatimiz tam. İşin yasal yönünü de çok rahat ve hiç sorunsuz hallettiler. Tek derdimiz ne oldu biliyor musunuz? Yemeklerine alışamadık. Belki oğlumuzla birlikte bir daha gelirsek turistik yerleri gezerken daha mutlu olduğumuz için yemek konusunu dert etmeyiz. BioTexCom’a mutlaka bir bakın. Mutlu olmak sizin de hakkınız.
Sema hanım!
Sizin için çok mutluyum ben! Biotexcom gerçekten çok iyi bir klinik! Sözlerine katılıyorum ve başka kızlara orayı tavsiye ediyorum tabi.
Ukrayna'yı beğendiniz mi, arkadaşım? Harika bir ülke bence
Alt 15 Kasım 2017, 11:54
Sema Altınışık Sema Altınışık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sema Altınışık is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Mirem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sema hanım!
Sizin için çok mutluyum ben! Biotexcom gerçekten çok iyi bir klinik! Sözlerine katılıyorum ve başka kızlara orayı tavsiye ediyorum tabi.
Ukrayna'yı beğendiniz mi, arkadaşım? Harika bir ülke bence
Merhaba arkadaşım sizde mi orda tedavinizi mi gördünüz ? Kliniği çok beğendik ya çok duyarlı ve dikkatli personel çalışıyor orda.Doktorumuz Yelena Mozgovaeaydı çok sevimli ve işini bilen bir kadın.2 girişim paketi aldık ama ben birinci girişimden hamile kaldım düşünebiliyormsnz ? Çok mutluyuz valla anlatamam o içimde ki duyguyu Sizin çocuklarınız var mı peki ? Siz bu kliniği nerden biliyorsunuz ? sevgiler saygılar Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın inşallah

Paylaş

Etiketler
mutluyuz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil