Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > ForumKadın-Özel > İlişkiler&Duygular

İlişkiler&Duygular kadın ve erkek, arkadaşlık, iş, aile ve komşu gibi her alanda görülen ilişkilerin tartışıldığı bölüm

nolur bir akil verin?

İlişkiler&Duygular

Seçenekler Stil
Alt 19Haziran 2011, 21:24
shrewdes shrewdes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shrewdes is an unknown quantity at this point
Standart nolur bir akil verin?

Erkek arkadaşımın telefonunda bir kızla msjlaşmlarını gördüm. 5 gün boyunca her sabah günaydın msj atmış kıza 'günaydın çirkin' tarzında. Diğer konuşmaları naber nasılsın tarzında.

Bundan telefonunu istedim aramızda daha önce benzer konu olunca buna vurup inat etti vermicem dedi. Ben de telefonuna baktım gördüm diyemedim. Neyse işler çığrından çıktı ben biraz evirip çevirip böyle boyle bişiler gözüme çarptı dedim. Yok öyle bişey telefonumda dedi, msjlaşmadım ben kimseyle dedi. Gördüm ama deyince, eski iş yerinden arkadaşımla msjlaştım bir kere zaten bir işimiz vardı dedi, zaten gecen hafta olmustur dedi. halbuki msajlar bu haftaya ait, ve 5 gun msjlasmislar. soledigi cogu sey yalandi. Görcem dedim yok sildim dedi göstermedi, tum israrlarima ragmen kendi bile bakmadi yanimda o kadar.

Neyse sonra odaya gitti tavır yaptı falan, geldi tekrar bak dedi gösterdi telefonu ama msj yoktu. Halbuki ben 15 dk önce bakmıştım. Gözümün içine baka baka yalan söyledi. Ama ben bunu başka sebeplerden kavgalarımızla alakalı inata bağlıyorum. yani basta baska sebeple baslattigi inadi, sonra farkli sebeb dondu ve bu geri donemedi.

Neticede msjların içerigi de çok cok garip değil. Ama arkadaşlarım 5 gün sabah 8 de kaç arkadaşla düzenli günaydınlaşır dedi. Sizce o kızla bir yakınlaşması var mıdır? Erkekler sevdiğini, gelecek planı yaptığını söylediği kıza bu kadar büyük yalanlar söyler mi?
Alt 20Haziran 2011, 01:02
çeyizci Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
çeyizci çeyizci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

çeyizci is a jewel in the roughçeyizci is a jewel in the roughçeyizci is a jewel in the rough
Standart ters psikoloji

öncelikle aramıza hoşgeldin durumuna gelince aynını sende yap yani bi arkadsına(ANLAŞMALI) biraz samımi msj at yanında sanada msj gelsin gelen msj a gül eger sana deger veriyorsa merak edip soracaktır sende yok bişi kız arkadasım de ve tel. bırakıp git geldiginde sana tekrar soru sorup yalanını ortaya cıkarmaya calısacaktır eger kızmaya baslarsa durumu anlat ve sende aynını bana yapmıştın de ki anlasın hatasını..
Alt 21Haziran 2011, 13:08
lagrima Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
lagrima lagrima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lagrima is an unknown quantity at this point

yalan söylüyorsa hemde gözünün içine baka baka bir güzel haddini bildir ve ayrıl.. bir kızla msjlaşmak ne demek arkadaşı olsa dahi yazamaz öyl msjlar.. eğer bir derdivarsa seninlekonusur hallederelin kızlarıylr ne diye msjlasıyor.. bu adam aldatırda ayrıl bence.. hani ben öyle yapmıştım benzer birdurum yaşamıştım.. böylekaypak adamlardan ne köy olur ne kasaba.. canını sıkmaktan başka işe yaramazlar..

artı onunlakonus ben 5 dk önce okudumsen böyle böyleyaptın anlat bilsin senin salak olmadıgını.. asıl salağın kendisioldugunu.. Allah ım ya bu erkekler birde salak yerine koymaya calısıyorlar.. işte kafaları okadar basıyor...
Alt 18 Nisan 2012, 12:34
duygu34 duygu34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duygu34 is an unknown quantity at this point

tek bir laf bence birak onu sana yar olmaz oooo
Alt 01 Mayıs 2012, 12:59
renos renos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

renos is an unknown quantity at this point

erkeler yalan konusmayı beceremez bu konularda ama benden tavsıye ıstersen erkek arkadasın yalancı ve senı sevmıyor eger sokakta dolasırken gozu baska yerlere cok bakıyorsa bu sekıldede anlayabılırsın seven kısı sevdıgınden baskasını gormez cunku artık gozune perde ınmıstır sadece senı gorur ve kalbı sana aıtır bu cocuktan ayrıl ıyı nıyetlı olduugn burdan anlasılıyor.
Alt 03 Nisan 2014, 16:10
figenjanet figenjanet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

figenjanet is an unknown quantity at this point

duygu ve renosa katılıyorum canım, o senin canını yakar, seni incitecektir, biri bu kadar yalan söylüyorsa emin ol o kişiyle birlikte olmak sürekli stres yaşamaktan farksız olur. bence yol yakınken ondan uzaklaşsan iyi olur bitanem
Alt 08 Ocak 2016, 16:12
aysuncimen Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
aysuncimen aysuncimen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysuncimen is an unknown quantity at this point

Ahh bee canım sen baya safsın galiba.. o kızı garantiye alana kadar uğraşıcak sonra da seni bırakıcak bunu göremiyormusun? o yüzden senin yerinde olsam hiç durmaz çeker giderdim. Seni aldatmasa bile sana yalan söyleyebilen bir erkekle birlikte olman ne kadar doğru bilemiyorum. Karar senin tabi çok da etkilemek istemem seni.
Alt 07 Şubat 2017, 23:10
sweettravel sweettravel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sweettravel is an unknown quantity at this point

Ben bir sıkıntı göremedim. Seninle sevgili olması istediğiyle mesajlaşamayacağı anlamına gelmez. Rahat bırak adamı!

Paylaş

Etiketler
akil, bir, nolur, verin

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil