Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Her işin Başı SAĞLIK > Estetik & Estetik Cerrahi > Tecrübeleriniz!

yumurta donasyonu

Tecrübeleriniz!

Seçenekler Stil
Alt 13 Ekim 2017, 13:17
Mirem Mirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirem is an unknown quantity at this point
Standart yumurta donasyonu

Merhabalar!
Size Biotexcom yani Ukrayna’daki tüp bebek merkezi hakkında anlatmak istiyorum. Kiev’de bulunuyor. Oraya yumurta donasyonu için geldim ve çok beğendim. Tüp bebek başarısız girişimlerim vardı. Hep üç aydan sonra kürtaj oldu. Yine de yapmaya başlıyordum. En sonunda doktor bana: ‘Yeter!’, diye dedi. Yumurta donasyonu yapmam gerek , dedi. Yumurta donasyonu önce Kıbrıs’ta yaptım. İki deneme başarısız oldu İlk kez yaşamış olan stresten kürtaj oldu. İkinci de niçin böyle bir olayın çıkabildiğini asla bilmem. Sonra da Ukrayna’daki Biotexcom adlı klinikte tedavi görmeye karar verdim çünkü fiyatlara göre çok pahalı değildir. Geldim. Havalimanında beni karşılattılar. Başka bir gün doktora gittim. Onunla konuşatum. Sağlanan hizmetler hakkındaki sözleşmeyi imzaladım. Çevirmen bana herşeyi anlattı. Bu nedenle kliniği çok beğendim.
Alt 13 Ekim 2017, 15:25
Sema Altınışık Sema Altınışık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sema Altınışık is an unknown quantity at this point

Merhaba Merim hanım bende yıllardır hamile kalamıyorum yaşım 42 ve eşimle mucadele etmekten yolulduk artık.3 kere tüp bebeği denedik fakat tutmuyordu 2 kere devlet hastanesinde yaptık 4 sene önce,en son İstanbul'da Bahçeci'de denedik ama bir fayda çıkmadı çabalarımızdan.Daha önce yumurta donasyon gibi bir prosedür var diye duymuştum ama detaylarına tam derin girmiyordum çünkü korkuyodum açıkçası bu tarz şeylerden.Şimdi ise çaresi bulamayınca buna kabul etmek hazırım.Benimle daha detaylı bu konuyla ilgili bilgileri paylaşırmsnz lütfen ? Nasıl bir klinikmiş bu ? Türkçeyi bilen var mı orda ? Doktor kimdir ? İletişime nasıl geçebilirim onunla ? Şimdiden çok teşekkürler...

Paylaş

Etiketler
donasyonu, yumurta

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil