Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > ForumKadın.com Yönetimi > Site Kullanımı

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Site Kullanımı

Seçenekler Stil
Alt 22 Ağustos 2017, 16:07
sinembaris sinembaris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinembaris is an unknown quantity at this point
Standart Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Sizde benim gibi iyi bir tüp Bebek Merkezi mi arıyorsunuz? O zaman bu yazıma bir göz atmanızı tavsiye ederim.
Eşimle doğal yollardan bebek sahibi olamadık ve bizde tüp bebek tedavisine başvurmayı tercih ettik. O zamanlar kafamda binlerce soru vardı acaba bir sorun çıkar mı, hangi yerler güvenilir, bu uygulamayı herkes tercih edebilir mi gibi ve daha onlarcası. İnternet gerçekten bu konuda size oldukça yardım eder. Kafamdaki tüm sorulan cevabını birkaç gün iyi bir araştırma yaparak öğrendim, bu uygulamayı yapan kişilerin, doktorların makalelerini okudum sıra geldi merkezi seçimime bunun içinse iş yerinden bir arkadaşım sayesinde iyi bir Kıbrıs Tüp bebek Merkezi olduğunu öğrendim ismi Cyprus İvf, yaptıkları işte uzman olduklarını ve başarı oranlarının gayet yüksek olduğunu öğrendiğimde içim oldukça rahatladı.
Biliyorum bu uygulamada oldukça meşakkatli bir süreçten geçiliyor ama inanın sonucuna değer. Sizde benim gibi iyi bir merkez ararsanız Cyprus İvf kesinlikle tercihim http://www.cyprusivf.net/ internet adreslerinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Alt 20 Ekim 2017, 10:15
Mirem Mirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirem is an unknown quantity at this point

Merhabalar!
Tüp bebek merkezlerinden Ukrayna'daki biotexcom kliniği en iyidir bence. İlk önce doktorların 20-30 yıllık stajıdır, ikisi de ucuz fiyatlardır ve en sonunda donörlerin geniş bir veri tabanını var. Eğer ilglnirse mutlaka kliniğin sitesine girin! Avrupa'dan gelmiş ve orada bebeklerine sahip olanlar kendi tecrübeyi anlatıyorlar. Bu da ilginç olabilir sizin için...
Alt 08 Kasım 2017, 15:41
Sema Altınışık Sema Altınışık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sema Altınışık is an unknown quantity at this point

Merhaba.Ukrayna'da bende tedavimi gördüm.Doktorum Yelena Mozgovaeaydı.Yumurtalarım az olduğu için uzun zamandır hamile kalamıyordum 5 defa tüp bebeği denedim hayatımda.1ci defa 3 aylıkken kalbi durmuş diğer 4 girişimlerim hiç tutmadı.Anakara'da ve İstanbul'da denedik.Eşimle Ankara'ya katılıyoruz aile doktorumuz Meriç Vural yumurta donasyonu önerdi.İlk baştan istemedik eşim kesinlikle kabul etmedi ve yaklaşık 1 sene yine de kendimizce denemeye karar verdik fakat çabalarımızdan bir fayda çıkmıyordu.Eşimi yalvardıktan sonra yumurta donasyonu daha ayrıntılı bir şekilde gözümüze almaya başladık.Araştırken hem Kıbrıs hem de Ukrayna aklımızda kaldı fakat Ukrayna'yı seçtik fiyat yüzünden bide 'Garantili paket' çünkü başarısız sonuçlar çıkarsa da parasıiade edilebilirlerdi.Neyse ki buna da gerek kalmadı artık çünkü 2 girişimden hamile kaldı şimdi erkek çocuğumuz 2 yaşında ve o kliniğe sonsuz teşekkür etmekteyiz.Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın inşallah..

Paylaş

Etiketler
tüp bebek, tüp bebek merkezi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil