Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Güzellik-Bakım&Kozmetik > Göğüs Sağlığı & Bakımı > Göğüs Büyültme Yöntemleri

Meme Estetiğini Nerde Yaptırabilirim

Göğüs Büyültme Yöntemleri

Seçenekler Stil
Alt 02 Ağustos 2017, 17:20
sinembaris sinembaris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinembaris is an unknown quantity at this point
Standart Meme Estetiğini Nerde Yaptırabilirim

Öncelikle herkese merhaba hanımlar, meme estetiğinin artık çok yaptırıldığını duydum, zaten memelerinin görünümünden memnun olan arkadaşlarımın sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Kimisi çok büyük diye şikayetçi oluyor kimisi de çok küçük diye. Ne yazık ki ben çok küçük olmasından şikayetçiyim
Küçük memenin dert edilecek bir şey olmadığını kimlerin ne dertleri olduğunu söyleyebilirsiniz ama şu an benim durumumda gerçekten sıkıntı oluyor çünkü işim gereği biraz çekici olmam gerekiyor, mesleğimi merak edenler varsa pazarlamacıyım ve bizim mesleğimizde dış görünüş büyük önem taşıyor.
Her neyse uzun bir araştırma yaptım ve çaremin bitkisel veya geleneksel yöntemlerde olmadığını anladım çünkü hangi yöntemi denersem deneyeyim istediğim boyutlara ulaşamıyordu göğüslerim bir türlü.
Meme estetiğini keşfettim ve sadece meme estetiği nedir diye araştırmaya başladım. Meme estetiğiyle ortaya çıkan sonuçları görünce gerçekten çok şaşırdım ve çok mutlu oldum çünkü benim aradığım şeyin tam olarak bu olduğunu farkettim.
Meme estetiği yaptırmak için güvenilir bir yer arıyorum ancak hangi meme estetiği içerikli siteye girersem gireyim hepsi kendini övüyor bu yüzden sizlerin yorumlarını alarak gerçekten meme estetiği yaptıranlardan bir klinik veya hastane önerisi almak istiyorum.

Paylaş

Etiketler
estetigini, meme, nerde, yaptirabilirim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil