Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Her işin Başı SAĞLIK > Sağlık > Genel Sağlık Bilgileri

Yeşil Kahve Çekirdeği Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Genel Sağlık Bilgileri

Seçenekler Stil
Alt 20 Nisan 2017, 13:52
tugceersoy tugceersoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugceersoy is an unknown quantity at this point
Standart Yeşil Kahve Çekirdeği Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Merhaba arkadaşlar.Ben 55 kilo vermiş bir üniversite öğrencisiyim.Hazır yaz geliyorken hepimiz biraz daha ince görünmek istiyoruz.Bunun için bugün size çoğu kişini aklına takılan kafasını karıştıran bir üründen bahsedeceğim.Yeşil Kahve Çekirdeği.Kilo verme serüvenimde yolumun uzun olduğunu biliyordum.Vermem gereken kilo 5-10 kilo değildi en az 50 kilo vermeliydim.Ama bu pes etmeme, hedefimden vazgeçmeme neden olmadı.Yaşıtlarım gibi olmak, istediğim giysileri giyebilmek istiyordum o yüzden de zayıflamalıydım.Koskoca bir ömürde sadece birkaç ayınızı zayıflama uğruna harcamak,biraz hareket edip vücudunuza yatırım yapmak düşündüğünüz kadar zor ve imkansız değil.Tabi ki yaptığım diyetin yanında kullandığım yardımcı ürünler oldu.En memnun kaldığım ürünlerden biri de Yeşil Kahve Çekirdeğiydi.
İlk olarak Zahide Yetişin programında gördüğüm,daha sonra araştırdığımda Dr. Mehmet Öz'ünde tavsiye ettiği ürün aslında kahvenin kavrulmamış hali.Tadı tabi ki normal kahve gibi değil ama alıştıktan sonra gerçekten işinize yarayacak bir ürün.Metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakımını sağlıyor.Peki kimler tüketmemeli? Hamileler ve emziren anneler tüketmemeli.Ayrıca alacağınız ürün orijinal olmalı.Ben size kendi satın aldığım sitenin linklerini bırakıyorum.Satış sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.Blogumda zayıflama hikayemi ve size faydası dokunacak tüyoları bulabilirsiniz..Şimdilik bu kadar görüşmek üzere sağlıkla kalın.

Blogumda ki öncesi - sonrası fotoğraflarım için tıklayabilirsiniz.
Ürün hakkında detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

Etiketler
cekirdegi, gercekten, kahve, yariyor, yesil, İse

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil