Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Beslenme & Diyet > Genel Bilgiler > Zayıflama Desteği Ürünler

Yeşil Kahve V.S. Yeşil Çay

Zayıflama Desteği Ürünler

Seçenekler Stil
Alt 12 Mayıs 2017, 19:28
tugceersoy tugceersoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugceersoy is an unknown quantity at this point
Standart Yeşil Kahve V.S. Yeşil Çay

Yeşil kahvenin benim zayıflama maceramda ki yeri büyük. Kilo verirken kullandığım ve destek aldığım tek dış etken yeşil kahve. Kilo vermeye, zayıflamaya çalışmak kolay değil. Tabi ki 5 kilodan fazla kilonuz varsa. O yüzden dışarıdan bir destek almak yanlış bir davranış değil. Hızla kilo vermek ve istediğimiz kıyafetlerin içine girmek istiyoruz. Şahsen ben küçüklüğümden beri hep kiloluydum ve zayıf olunca nasıl görüneceğimi çok merak ediyordum. Diyet yaparken kilo veriyordum ama yavaş yavaş duraklamaya girince biraz daha hız kazanmak istedim. Yaza kadar hedefime ulaşmak istiyordum ve yeşil kahve bu isteğime ulaşmamı sağladı. Daha hızlı kilo verdim ve duraklama yaşamadım. Açıkçası ben bile bu kadar bariz bir etki beklemiyordum. Yeşil kahveyle tanışmadan önce günde 2 fincan yeşil çay içmeye çalışıyordum. O da çok faydalı bir içecek ama yeşil kahve kadar bariz bir etkisini görmedim. Yeşil çay içtiğim dönemlerde ödem attığımı hissedebiliyordum ama yeşil kahveyi kullandığımda tartıda bariz farkı görmek çok daha motive ediciydi.
Kilo vermek için birçok yöntem ve ürün var. Çoğunun güvenli olduğunu düşünmüyorum. Özellikle zayıflama haplarından uzak durmalısınız. Yeşil kahve içinde ön yargılıydım. Zararı olur mu diye düşünüyordum ama daha sonra yeşil çaydan bir farkı yoktur, bitkisel bir ürün sonuçta diye satın aldım. Yeşil kahvenin İçeriğinde yağ yakımına yardımcı olan maddeler mevcut üstelik zayıflama ilaçları gibi sonradan üretilmiş yapay ürünlerden değil tamamen doğal kahvenin işlem görmemiş hali. Tabi ki kullanırken sağlıklı beslenmenize ve diyetinize devam etmek etkilerini katlayarak arttıracaktır. Bu sayede hedefinize kısa sürede ulaşmanız mümkün olacaktır. Doğru kullanım da çok önemli.Kullanmanız gerektiğinden daha azını kullanmak etkisini azaltabilir veya fazlasını kullanmanın zararları olabilir. Benim tavsiyem günde 3 kere ana öğünlerden veya spordan önce tüketmeniz olacaktır. Kısacası yeşil kahve ve yeşil çayı karşılaştırdığımızda yeşil kahvenin bende ağır bastığını söyleyebilirim ama yeşil çayı da tüketmek istiyorsanız yeşil kahveyle birlikte tüketmenizde bir sakınca yoktur. Yeşil kahvede kafein çok az olduğu için rahatlıkla ikisini birden tüketebilirsiniz. Gene de abartmamakta fayda var.
Yeşil kahveyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazıma bakmanızı tavsiye ederim.
1-Yeşil Kahve Çekirdeği Gerçekten İşe Yarıyor mu?
Denemeyi düşünürseniz satış sayfasına göz atabilirsiniz link aşağıda. Şimdilik görüşmek üzere sağlıkla kalın.

Yeşil Kahve Çekirdeği’ni incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

Etiketler
cay, kahve, yesil

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil