Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Çocuk Sağlığı & Gelişimi > Anne Bebek > Bebeğim oldu

Annelik nasıl bi duygu???

Bebeğim oldu

Seçenekler Stil
Alt 23 Ocak 2011, 10:10
hüzünden_gelme Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
hüzünden_gelme hüzünden_gelme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hüzünden_gelme is an unknown quantity at this point
sem3 Annelik nasıl bi duygu???

Çok merak ediyorum annelik nasıl bişey bebegi ilk görünce ne hissedilir..
ilk kucaga alıp emzirmek nasıl bişey..
ilk gördügümde ne olacak..
tecrübeli anneler annelik nasıl bi duygu
Alt 23 Ocak 2011, 15:29
şilen Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
şilen şilen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

şilen is an unknown quantity at this point

o gün geldiğinde psikolojin yerinde olursa çok güzel şeyler hissedersin inşallah

annelik garip bi duygu aslında bana göre, ben anne olduktan sonra daha yufka oldum daha çok hassaslaştım, daha çok ağlar oldum ,annemi daha daha iyi anladım ,başkasının çocuklarına yapılan kötülükten aynı kendi çocuğuma yapılmış gibi acı duyuyorum ve o çocukların anneleri için çok çok üzülüyorum
yani fazlamı yufka oldum acaba bilmiyorum..

ama sen sen ol doğumunda ve sonrasında sevmediğin insanları yanına yaklaştırma imkanın varsa... tecrübelerime dayanarak konuşuyorum canım..

Aşk korkuya peçedir, korku da aşka perde,

Allah'tan nasıl korkmaz, insan Onu sever de

Konu şilen tarafından (18 Mart 2011 Saat 01:34 ) değiştirilmiştir.
Alt 23 Ocak 2011, 15:47
hüzünden_gelme Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
hüzünden_gelme hüzünden_gelme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hüzünden_gelme is an unknown quantity at this point

teşekkür ederim canımm bakalım ben nasıl olacagım anne oldugum zaman
Alt 23 Ocak 2011, 15:56
azize Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
azize azize isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azize is an unknown quantity at this point

Her kadına Rabbim yaşatsın bu duyguyu, bambaşka bir şey anlatılmaz yaşanır diyorum.
Alt 17 Mart 2011, 10:31
mmkaya Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
mmkaya mmkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmkaya is an unknown quantity at this point

amin.
Alt 17 Mart 2011, 21:07
şerife06 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
şerife06 şerife06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

şerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond reputeşerife06 has a reputation beyond repute

Çok güzel bir duygu senin canın oluyor ..Hele ikinci annelikte daha çok çok anlaşılıyor..Büyüycekmi diyordum 1 yaşına gelse diyordum .Şimdi 25 ve 24 yaşındalar ne çabuk büyüdüler diyorum...
Alt 07 Ekim 2011, 14:23
laramutlum laramutlum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laramutlum is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar,
Benim yeni keşfettiğim bir site var. Adı Face2Kids.Com [ Beta ] çocuklarla ilgili pek çok faydalı makale bulabileceğiniz, aynı zamanda çocuklarınıza günlük yazabileceğiniz, onun ilklerini paylaşabileceğiniz farklı bir site.Ben çok beğendim, size de tavsiye ederim=)
Herkese sevgiler
Alt 02 Kasım 2017, 17:17
Ajda Ajda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ajda is an unknown quantity at this point

Merhaba, anneler!
Nasılsınız?
Ben sizi tebrik etmek istiyorum çünkü anne olması her kadın için büyük bir bayramdır!
Yorumlarınızı okurken size yazmaya karar verdim. Bende arkadaşım var. İsmi Narin. 37 yaşında. Kocasıyla sekiz sene evli zaten. O, 25 yaşındayken güzel kızımı doğurdum. Ayşe adı koydular kocasıla. Bundan sonra eşiyle bebekler hakkında hiç düşünmüyordular çünkü hayatları para konusunda zor idi. Bundan sonra Afyon’dan Bursa’ya geldiler ve orada yerleştiler. Orada başka problemler ortaya çıkmaya başladı, yani iş bulması, kızımız okunması iyi yaşaması için para kazanması iye sorunlardı. O kendisi sekreter. Eşi de öğretmen. Okulda tarih öğretiyor. Anladığınız gibi ailesi çok zengin değil bu nedenle biraz zor yaşıyordular. Zamanla o başka işi buldu ve eşinin maaşı daha yüksek oldu. Ayşe öğreniyor şimdi. Onlar da ikinci bebek hakkında düşünmeye başladılar. Eşi erkek çok istiyor. Ama ne yazık ki hiç gebe kalamaz. Bursa’da tüp bebek tedavisi denemeye karar verdi. Orada Murat Erdemir kliniğine gitti. Doktorla konuştu. Tedavi başladı. İlk 3 tüp bebek denemesi kürtajla sonuçladı. Narin depresyonda yaşamaya başladı. Eşinin morali de bozuktu her zaman çünkü bu çok pahalı çok stresli idi. Forumlarda onun gibi kaınların üzgün tecrübeleri hakkında okuyordu, rüyalarında onun gebe kaldığımı görmeye başladı hatta! Ama hiç bir şey olmuyordu, kızlar. Dördüncü, beşinci girişim başarısızdı. Kocasıyla kavge etmeye başladılar. Kocası ona: ‘dur’ , dedi çünkü Ayşeciğimiz var ve o moralimi görünce kendisi de üzlülüyor. Ne de olsa doktora gitti ve niçin gebe hiç kalmayabiliyor diye sordu. Analizlerib sonuçları onda polikistikoverin olduğunu gösterdi. Doktor onun yumurta donasyonu yaptırdığını söyledi. Ama ne yapmak? Yumurta donasyonu bu zamana kadar hiç bir şey bilmiyordu ve herhangi ameliyattan korkuyor açıkçası. Kocasıyla şiddetle gerekli kliniği arıyordular ve ben yorumlarınızı gördüm işte, kızlar. Bazı insanlar biotexcom hakkında söylüyorsunuz. Orada tedavi olanlar var mı aranızda? Eğer varsa lütfen tecrübenizle paylaşabilir mısınız? Mesajlarınızı bekliyorum çok, kızlar çünkü ona yardım etmek isterim. Uzun bu hikayem için özür dilemek istiyorum. İyi günler hepinize dilerim, kızlar!

Paylaş

Etiketler
annelik, duygu, nasil

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil