Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > 2009/2010 MODA - TREND & TAKI > Bayanların Modası > Kadın Giyim

Erkek arkadaşımın kıskançlığı!

Kadın Giyim

Seçenekler Stil
Alt 06 Kasım 2017, 08:55
Pınar Şimşek Pınar Şimşek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pınar Şimşek is an unknown quantity at this point
Standart Erkek arkadaşımın kıskançlığı!

Arkadaşlar merhaba,
Erkek arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz çok güzel ilişkimiz var ilk 1 sene uğraştığımız kıskançlıkları rafa kaldırdık ve düzeyli bir şekilde ilerlemeye çalışıyoruz. Bizim ikimizin de ortak ve çok yakın bir arkadaşımız var. Aslında erkek arkadaşımın ev arkadaşı ama erkek arkadaşımla tanıştığım gün tanıştım onunla da dolayısıyla ikisini de aynı gün tanıdım ve çok tatlı çok iyi niyetli bir çocuk olduğunu ilk anda anladım.İlk doğum günümde bana hep istediğimi her fırsatta söylediğim bir hırka aldı. Tam olarak ne zaman samimi olmaya başladık bilmiyorum ama o gün bir dönüm noktası olduğu kesin. Sonra bu çocuk benim küçük kardeşim gibi olmaya başladı. nereye gitsek 3 kişi gittik. Deli gibi eğlendik, kaliteli zaman geçirdik. Erkek arkadaşım olmasa bile biz ikimiz hep görüştük ya da ben olmasam o ikisi hep bir aradaydı. Bir ara benimki iş seyahatine çıkmıştı biz bununla bayağı zaman geçirdik ama iki küçük çocuk gibi. Parka falan gittik, gezdik dolandık. Gerçekten yüzümü güldürmeyi başaran sayılı insanlardan kendisi. Bir ara sevgili yaptı kız tesettür giyim tarzı takılan biriydi ve bizimle görüşmesine izin vermediği için arkadaşımız ayrıldı ondan. Şimdi erkek arkadaşım bu arkadaşımızın bana karşı hisleri olduğunu söylüyor. İlk duyduğumda beynimden vurulmuşa döndüm. Böyle bir şey düşünmesi çok saçma. O benim canım minik kardeşim gibi. Ama o çok kararlı ve bu arkadaşlığı bitirmezsem benden ayrılacağını söylüyor. Ne yapacağımı bilmiyorum bu karaktersizlik olur bir kişinin lafıyla hareket edilir mi bilmiyorum. Tabi ki de edilmez ama bu kişi yakında nişanlanacağın insansa bir daha düşünmen gerekir mi?

Paylaş

Etiketler
hırka, tesettür giyim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil