Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > Her işin Başı SAĞLIK > Spor ile Sağlıklı Yaşam > Spor Görsel Paylaşım

Oğlum Profesyonel Eller ile Oldukça Güvende

Spor Görsel Paylaşım

Seçenekler Stil
Alt 13 Ekim 2017, 12:35
sinembaris sinembaris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinembaris is an unknown quantity at this point
Standart Oğlum Profesyonel Eller ile Oldukça Güvende

Basketbol okulu, son dönemde her anne ve babanın çocuklarını yollamak istedikleri bu basketbol okulu süreci son dönemlerde bizim evin de gündemine oturmuş durumda, oğlum çınarın basketbol sevgisi ve arkadaşlarının okul sonralarında basketbol okuluna gidip basket eğitimi almaları onu da oldukça cezbetmişti.
Oğlumun basketbol ilgilisi son dönemlerde oldukça artmıştı, gün geçtikçe basketbola ilgilisi bizimdi gözümüzden kaçmamıştı tabi, artık evde okulda hatta dışarda bile aklında sürekli basketbol vardı. Arkadaşlarının da bir basketbol okuluna gittiklerini öğrenince de tam oldu diyebilirim. Bizde zaten onun bu ilgisine kayıtsız kalmamak için onu bu spor ile haşır neşir etmeyi düşünmüyor değildik. Ama işlerimizden bir türlü fırsat bulup bu konu üzerinde duramamıştık. Arkadaşlarının bir basketbol okuluna gittiğini öğrendiğimde ise onların aileleri ile görüşüp hangi okula gittiklerini öğrenmek istedim. Çünkü iyi bir spor eğitimi alması onun gelişimi için önem arz ederken gelecekte de bu spor ile ilgilenebilir veya oradan kazandığı disiplin sayesinde sporu hayatı boyunca yaşamında tutabilir. Görüştüğüm ailelerde aynı benim gibi düşünüp bu konu ile ilgili oldukça iyi bir araştırma yapmışlar, onlarda çocuklarının alacağı eğitimden memnun olmalarının her şeyden önemli olduğunu düşünmüşler. Buldukları okulun ismini sorduğumda ise Galatasaray Bahçelievler spor okulu adında bir basketbol okuluna kayıt ettirdiklerini öğrendim, eve döner dönmez ilk işim o okul ile ilgili detaylı bilgi edinmek oldu. İnternette onlar hakkında oldukça olumlu şeyler okuyunca bende artık rahatlamıştım.
Sizde onların http://galatasaraybahcelievler.com/ adlı internet sitelerine girerek, onlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
İnternette onca basketbol okulu sitesi gezip haklarında detaylı bilgi edinmeme rağmen içime gerçekten de sinen tek adres Galatasaray Bahçelievler spor okulu oldu. Çünkü verdiği eğitim ve bu eğitimleri veren alanında oldukça Profesyonel isimlerin olduğunu görünce oğlumun alacağı hizmetten bende memnun olacaktım. Üstelik eğitim saatleri ve fiyatları da bize oldukça uygun, derhal işe koyularak oğlumu o basketbol okuluna yazdırdım. Şimdi oldukça mutlu derslerine koşarak gidiyor, bu yüzden hepinize Galatasaray Bahçelievler spor okulunu gönül rahatlığı ile önerebilirim. Detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

Etiketler
eller, guvende, ile, oglum, oldukca, profesyonel

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil