Forum KADIN - Kadına Dair Herşey
Alta Git

Go Back   Forum KADIN - Kadına Dair Herşey > 2009/2010 MODA - TREND & TAKI > Moda Haberleri

Moda Haberleri Moda dünyasıyla ilgili haberleri, gelişmeleri yakından takip edeceğimiz bölüm

Babama ne hediye alayım?

Moda Haberleri

Seçenekler Stil
Alt 19 Haziran 2017, 13:31
uçanbalon uçanbalon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uçanbalon is an unknown quantity at this point
Standart Babama ne hediye alayım?

Herkese selam. Birkaç sorum olacaktı sizlere arkadaşlar. Geçtiğimiz Pazar günü Babalar Günü’ydü malum. Ben de canımdan çok sevdiğim babacığıma güzel bir şeyler almak istedim. Sonunda gayet şık yazlık bir takım elbise aldım. Haftaya da babamın doğum günü. Zaten baştan böyle düşünerek takım elbiseyi almıştım. Doğum günü için de takıma uygun bir erkek gömlek ve altına da şık bir ayakkabı almayı düşündüm.
Ama biraz kafam karışık açıkçası bu konuda. Öncelikle biraz babamdan bahsetmek istiyorum size. Kendisi 50 yaşında, yıllarca esnaflık yapmış, gitar çalan, uzun boylu, renkli gözlü biri. Gitar diyince herkes gitar al ya da enstürman al diyecek ama yok. Çünkü o işler çok karışık babamın zevkini bilemem o konuda. Hazır takımı da almışken gömlek ve erkek ayakkabı modelleri kurcalamaya başladım ama bilmiyorum acaba doğum günü hediyesi için çok mu sönük kalır. Kravat alıcam bi de tabii.
Babacım üç çocuğu yetiştiricem diye kendine bir çöp bile almadı yıllardır. Varsa yoksa bize aldı. Artık sıra bizde. İşte bu noktada sizlere bazı şeyler sormak istiyorum. Çünkü derslerin yoğunluğuydu, ödevdi, vizeydi, finaldi derken modayı hiç takip edemez oldum. Takım elbiseyi de zaten epey büyük uğraşlar ve sonsuz seçenek arasından bulana kadar canım çıktı. Ayakkabılar yine bi nebze de erkek gömlek modelleri konusunda hiç fikrim yok. Özellikle son son moda olan bi şeyler varsa ya da mutlaka şurasına ikkat et dediğiniz bi şeyler var mı?
Erkek ayakkabı modelleri hakkında da sormak istediğim tek şey bu üstü deri altı kösele ayakkabıların ayağı terletip terletmediği. şimdi sonuçta yazlık alışveriş yapıyorum ama bunlar da standart gibi. Kışın belki iyidir ama yazın içerisi hamam gibi olacaksa hiç gerek yok yani. Takım elbisenin de altına başka bi şey giyilmez ama di mi?
gitar işlerine mi baksam? pedal filan mı alsam? valla o konuda çok aşırı fransızım. olmazsa artık bu işten anlayan birilerini bulmam gerek yoksa kesin kazık yerim. beğenmeme ihtimali de var.

Paylaş

Etiketler
alayim, babama, hediye

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil